Stakar bebisen min har blitt stukket i benet. Han gråt og gråt av den første sprøyten, men den andre gikk bedre. Så fikk han pupp og sovnet. Nå håper vi på at vi slipper bivirkninger av vaksinene.
Er det vanlig at babyer reagerer på tremåneders-sprøytene?
3 kommentarer
Lillesnuppa her har og fått vaksinene i dag.. hun har så og si sovet siden hun fikk dem.. våkner av og til og griner skikkelig..aldri hørt henne slik..så tenker hun har vondt i beina eller noe..men så sovner hun igjen..huff.. har vært å kjøpt stikkpiller i tilfelle feber.. håper vi slipper det da ! lykke til =)
Gullet mitt fikk feber og gråt mye dagen etter.. Å 5 måneders vaksina er jo den samme.. Da fikk han bare feber:)
Kathrine: sånn var han også. Nå er han hard der sprøyten ble satt, så antar at han er øm på samme måte som voksne som har fått sprøyter. Min har heldigvis ikke fått feber. Enda ihvertfall. Så tror vi unnslapp den kula her.