Jeg trodde jeg hadde fått alle de gratis babypakkene som gikk an å få, med babypakken fra REMA1000 og babybox fra Apotek1 men fant plutselig ut at Kiwi også har babypakke. Man må imidlertid melde seg inn som Kiwi Pluss-kunde, med bankkort og det hele – så er det verdt det?
Her er innholdet i babypakken fra Kiwi:
Man får:
– Stelleveske
– Lille Go’ bleier, bleieposer, skjeer og våtservietter
– Libero våtservietter og testpakke med ammeinnlegg
– Libresse-pakke
Og la meg bare fortelle deg: OM det er verdt det! Bare stellevesken man får er i seg selv verdt det. SE på den greia her da:
Masse smarte rom og lommer både utenpå og inni, og den passer selv over styret på tvillingvognen vår. Selv Roar synes denne var smart; og jeg kan røpe at han ikke lett lar seg imponere av alle gratis-tingene jeg drar med meg inn her (Finn Gis Bort anyone?).
Så nå har vesken min gått tilbake til å bare være en veske igjen, og stelleprodukter har herved flyttet inn i denne.
Konklusjon: Meld deg inn! Du får også hver fjerde bleiepakke gratis – både Libero og Pampers. (Vi kommer tilbake til om Lille Go’-bleiene er noe tess når vi har fått testet dem).
Pakken kan bestilles her: Kiwi Pluss babypakke
#gravid #babypakke #gratis #mamma #baby #tvillinger
Veldig mye bra innhold det var i kiwi sin. Har ikke vitus apotekene og barnas hus også noe gratis barnepakke?
kosekaos: Har de?
det må jeg sjekke ut. Man må jo bare elske gratis-ting! Hehe.
De hadde i allefall det før. Du får gå på Google og Google gratis babypakker. Da kommer det sikkert opp en oversikt
kosekaos: Takk for tipset – jeg prøver å finne det
Veldig bra
Hei
Jeg har hentet babypakken idag… Innholdet er lillego skjeer.. Lillego minibleier.. Libresse bind og lillego våtservietter. Det mangler stellebag. Ufullstendig pakke jeg fikk.. Jeg synes jeg må innom kiwi 10 ganger før jeg fikk denne pakken.
kaniz: Å nei, har de sluttet med stellevesken? Den som er så smart.